expert profil picture

Notre expert

Speakeos

Détails du cours

 • 7h02

 • 100 chapitres

 • 4.8 (6 avis)

 • 514 apprenants

 • Tous niveaux

 • 1 fiche cours

 • 49 quiz

 • 404 mots et expressions

 • Certificat

Au programme de ce cours en ligne

Bu kursta, online olarak ve yeni başlayanlar için Türkçe için Fransızca öğrenmek için Ekspres yöntemini izleyeceksiniz. Bir Fransızla kolayca sohbet etmek için tüm kelimeleri, deyimleri, ifadeleri ve her temel terimi kusursuz bir telaffuzla öğreneceksiniz. Dersler sırasında öğrendiklerinizi uygulamanıza, telaffuzunuz üzerinde çalışmanıza ve ilerledikçe ilerlemenizi ve bilginizi değerlendirmenize olanak sağlayacak çok sayıda sesli alıntılar, testler ve alıştırmalar aracılığıyla Fransızca pratik yapacaksınız. Bir temada veya belirli noktalarda boşluklarınız olması durumunda, tahmine dayalı bir sistem, Fransızca'yı en iyi şekilde öğrenmeniz için size sorun çıkaran şeye göre kelimeleri ve cümleleri yeniden çalışmanızı ve herhangi bir endişeyi bir kenara bırakmanızı önerecektir. Fransa'ya gitmeden önce! Bu nedenle izleyeceğiniz öğretim size alfabeyi öğrenmek, kendinizi tanıtmak ve sizi selamlamak, saymayı öğrenmek, kendinizi zaman ve mekanda konumlandırmak, günlük yaşam ve hava durumu hakkında konuşmak için birkaç ders bölümü sunacaktır. bilgi için, hatta insanlarla tanışmak ve ailenin kelime dağarcığını kullanmak için. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade etmeyi öğrenecek ve tatilcilerin bir otel bulup yer ayırtmak ya da bir restoran ya da kafede yemek sipariş etmek için ihtiyaç duydukları kelime listesini öğreneceksiniz. Sonunda, bir sağlık sorunu, kayıp veya hırsızlık gibi bir problem durumunda nasıl konuşacağınızı öğreneceksiniz. Daha sonra, Fransızca dilinde daha fazla deneyime sahip olana ve bu eğitimi oluşturan öğretmenler tarafından öğretilen tüm kelime ve temel dilbilgisine hakim olana kadar sınav modu sayesinde öğrendiklerinizi uygulayabilecek ve pratik yapabileceksiniz. Bu yüzden daha fazla beklemeyin ve Fransızca konuşmayı öğrenin!

Mode Examen

Entraînez-vous à l’infini dans les conditions réelles de l’examen

- / 40

Certificat de réussite

Terminez votre cours pour accéder au certificat

19,90€ / mois
Sans engagement.
 • Des cours en ligne pour tout le monde.
 • Accès illimité, 24h/24, 7j/7.
 • Disponible sur ordinateur, tablette, smartphone.
 • Le meilleur apprentissage : prise de note, mode examen, certificat...
M'abonner
Ou profitez de Skilleos gratuitement Demandez à votre CSE de vous offrir Skilleos

Notre expert

Speakeos

image de profil de l'expert
 • 158 127 apprenants

 • 89 cours

La méthode Speakeos est une méthode intuitive qui permet l'assimilation et l'apprentissage des langues au travers de guides de conversation. Fort de 40 langues, Speakeos fait appel à des professionnels (professeurs ou interprètes expérimentés) dans chacune des langues proposées pour consolider sa méthode. Son objectif : vous enseigner rapidement la langue telle qu'elle est pratiquée par des locaux en se focalisant sur les mots dont vous avez vraiment besoin.
En apprendre plus sur Speakeos

Avis des apprenants sur ce cours

4,8 sur 5
6 avis
FT
Fatih T.
Excellent !
il y a environ 2 mois
ST
Suna T.
Excellent !
il y a 4 mois
HA
Hakan A.
Excellent !
il y a 4 mois

Pourquoi suivre ce cours ?

Türkiye'den geliyorsunuz ve bir seyahate çıkmak mı yoksa Fransa'da bir iş mi bulmak istiyorsunuz? Fransızlarla veya Fransızca konuşan akrabalarınızla daha akıcı bir iletişim mi kurmak istiyorsunuz? Etrafınıza bakmayı bırakın, doğru yerdesiniz! Başlangıç ​​seviyesi Türkçe için Fransızca öğrenmek için bu çevrimiçi kurs, 400 kelimelik bir listenin yanı sıra seyahatte veya bir sohbette en çok kullanılan ifadeleri öğrenerek başlayarak yeni bir şekilde ve hızlı bir şekilde bir dil öğrenmenizi sağlayacaktır. Fransa'ya seyahat ediyorsanız veya orada kalmak istiyorsanız, mükemmel telaffuzla kendi cümlelerinizi oluşturabilirsiniz.