expert profil picture

Notre expert

Speakeos

Détails du cours

 • 6h59

 • 99 chapitres

 • 3.6 (9 avis)

 • 3628 apprenants

 • Tous niveaux

 • 49 quiz

 • 411 mots et expressions

 • Certificat

Au programme de ce cours en ligne

У цьому курсі ви вивчатимете французьку мову за експрес-методикою для українців онлайн та для початківців. Ви вивчите літери алфавіту, а також усі слова, речення, вирази, а також кожен термін, дієслово та правила відмінювання, необхідні для легкої розмови з місцевим жителем. Ви будете практикувати французьку мову за допомогою численних аудіоуривків, тестів і вправ, які дозволять вам застосувати те, що ви навчилися під час уроків, працювати над своєю вимовою, а також оцінювати свій прогрес і свої знання під час навчання. У випадку, якщо у вас є прогалини в темі або в певних пунктах, система прогнозування запропонує вам переробити слова, речення, а також кожне корисне дієслово та всі правила відмінювання відповідно до того, що викликає у вас проблеми.для оптимального навчання французької мови та залишити осторонь будь-які побоювання з вашого боку перед від’їздом до Франції! Навчання, яке ви будете дотримуватися, запропонує вам кілька розділів уроку, щоб вивчити алфавіт, представити себе та привітати вас, навчитися рахувати, знаходити себе в часі та просторі, говорити про повсякденне життя та погоду. , запитати для отримання інформації або навіть для знайомства з людьми та використання словника родини. Ви навчитеся висловлювати свої думки, думки та почуття та опануєте список лексики, необхідної відпочиваючим, щоб знайти та забронювати готель або замовити їжу в ресторані чи кафе. Згодом ви навчитеся говорити в разі виникнення таких проблем, як проблеми зі здоров’ям, втрата чи крадіжка. Потім ви зможете застосовувати те, що ви навчилися, і практикуватися завдяки режиму іспиту, доки не отримаєте більше досвіду володіння французькою мовою та не опануєте весь словниковий запас і базову граматику, якою викладають викладачі, які створили цей тренінг. Тож не гайте часу та навчіться говорити та писати французькою без подальших зволікань!

Mode Examen

Entraînez-vous à l’infini dans les conditions réelles de l’examen

- / 40

Certificat de réussite

Terminez votre cours pour accéder au certificat

19,90€ / mois
Sans engagement.
 • Des cours en ligne pour tout le monde.
 • Accès illimité, 24h/24, 7j/7.
 • Disponible sur ordinateur, tablette, smartphone.
 • Le meilleur apprentissage : prise de note, mode examen, certificat...
M'abonner
Ou profitez de Skilleos gratuitement Demandez à votre CSE de vous offrir Skilleos

Notre expert

Speakeos

image de profil de l'expert
 • 152 276 apprenants

 • 89 cours

La méthode Speakeos est une méthode intuitive qui permet l'assimilation et l'apprentissage des langues au travers de guides de conversation. Fort de 40 langues, Speakeos fait appel à des professionnels (professeurs ou interprètes expérimentés) dans chacune des langues proposées pour consolider sa méthode. Son objectif : vous enseigner rapidement la langue telle qu'elle est pratiquée par des locaux en se focalisant sur les mots dont vous avez vraiment besoin.
En apprendre plus sur Speakeos

Avis des apprenants sur ce cours

3,6 sur 5
9 avis
AL
Anastasiia L.
Insuffisant !
I think it is great to learn phrases and words!
il y a environ 1 an
MK
MARYNA K.
Excellent !
oui l'examen m'a plu
il y a plus d’un an
SA
Svitlana A.
Très bien !
oui, très bien
il y a plus d’un an

Pourquoi suivre ce cours ?

Ви з України і хотіли б мати більш плавне спілкування з французами чи родичами, які розмовляють цією мовою? Цей онлайн-курс вивчення французької мови для українців на початковому рівні дозволить вам швидко та по-новому вивчити мову, починаючи зі списку 400 найуживаніших слів або в розмові. Ви зможете скласти власні речення, якщо ви збираєтеся подорожувати до Франції або хочете зробити своє життя в цій країні.