Français - Express (FLE en ukrainien)

Apprendre le français pour un Ukrainien

Ви з України і хотіли б мати більш плавне спілкування з французами чи родичами, які розмовляють цією мовою? Цей онлайн-курс вивчення французької мови для українців на початковому рівні дозволить вам швидко та по-новому вивчити мову, починаючи зі списку 400 найуживаніших слів або в розмові. Ви зможете скласти власні речення, якщо ви збираєтеся подорожувати до Франції або хочете зробити своє життя в цій країні.
6h59 99 chap
4,1/5 (7 votes)
3138 élèves
Français - Express (FLE en ukrainien)
Accéder en illimité à ce cours
49 quiz
411 mots et expressions
Mode examen
Accès 24/7
Certificat

Au programme de ce cours en ligne

У цьому курсі ви вивчатимете французьку мову за експрес-методикою для українців онлайн та для початківців. Ви вивчите літери алфавіту, а також усі слова, речення, вирази, а також кожен термін, дієслово та правила відмінювання, необхідні для легкої розмови з місцевим жителем. Ви будете практикувати французьку мову за допомогою численних аудіоуривків, тестів і вправ, які дозволять вам застосувати те, що ви навчилися під час уроків, працювати над своєю вимовою, а також оцінювати свій прогрес і свої знання під час навчання. У випадку, якщо у вас є прогалини в темі або в певних пунктах, система прогнозування запропонує вам переробити слова, речення, а також кожне корисне дієслово та всі правила відмінювання відповідно до того, що викликає у вас проблеми.для оптимального навчання французької мови та залишити осторонь будь-які побоювання з вашого боку перед від’їздом до Франції! Навчання, яке ви будете дотримуватися, запропонує вам кілька розділів уроку, щоб вивчити алфавіт, представити себе та привітати вас, навчитися рахувати, знаходити себе в часі та просторі, говорити про повсякденне життя та погоду. , запитати для отримання інформації або навіть для знайомства з людьми та використання словника родини. Ви навчитеся висловлювати свої думки, думки та почуття та опануєте список лексики, необхідної відпочиваючим, щоб знайти та забронювати готель або замовити їжу в ресторані чи кафе. Згодом ви навчитеся говорити в разі виникнення таких проблем, як проблеми зі здоров’ям, втрата чи крадіжка. Потім ви зможете застосовувати те, що ви навчилися, і практикуватися завдяки режиму іспиту, доки не отримаєте більше досвіду володіння французькою мовою та не опануєте весь словниковий запас і базову граматику, якою викладають викладачі, які створили цей тренінг. Тож не гайте часу та навчіться говорити та писати французькою без подальших зволікань!
Accessible à tous (débutant comme avancé)

Mode Examen

Entraînez-vous à l’infini dans les conditions réelles de l’examen

- / 40

Certificat de réussite

Terminez votre cours pour accéder au certificat

Subscription
S’abonner à tout Skilleos Accédez en illimité à plus de 1000 cours en ligne réalisés par des experts et à toutes les fonctionnalités. 7j/7, 24h/24 sur tout appareil. (PC, Mac, tablettes, smartphones…)
S'abonner à 19,90€/mois dont 0,20€ reversés à deux associations humanitaires chaque mois
ou Profitez de Skilleos gratuitement, demandez à votre CSE de vous l’offrir

Speakeos

Votre expert Langues

La méthode Speakeos est une méthode intuitive qui permet l'assimilation et l'apprentissage des langues au travers de guides de conversation. Fort de 40 langues, Speakeos fait appel à des professionnels (professeurs ou interprètes expérimentés) dans chacune des langues proposées pour consolider sa méthode. Son objectif : vous enseigner rapidement la langue telle qu'elle est pratiquée par des locaux en se focalisant sur les mots dont vous avez vraiment besoin. en apprendre plus sur Speakeos
Speakeos est suivi par 102 896 élèves et a reçu la note globale de 4,3/5 sur 89 cours
image de profil de l'expert

Vos avis sur ce cours

4,1/5
✭✭✭✭☆
sur 7 notes
Très bien ! oui, très bien
✭✭✭✭☆
Svitlana A.
Très bien ! Un cours informatif, mais il y a quelques inexactitudes dans les tâches. J'aimerais continuer au niveau A1 et A2 en langue ukrainienne afin de mieux comprendre la grammaire et la phonétique.
✭✭✭✭☆
VLADYSLAV K.
Très bien ! Tout est bon
✭✭✭✭☆
Yuliia K.

Les élèves ayant suivi ce cours Autres langues de support ont également suivi

Autres thématiques Langues qui pourraient vous intéresser